Informace ke kulturním akcím v Bystřici pod Hostýnem

11.03.2020

Převzato z: https://www.bystriceph.cz/informace-ke-kulturnim-akcim-v-bystrici-p-h/d-10077

Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo na základě rozhodnutí vlády mimořádné opatření, z nějž vyplývá od dnešního dne (10. 3.), od 18 hodin, pro území České republiky plošný zákaz kulturních, sportovních a společenských akcí s účastí nad 100 osob. Od středy 11. 3. je v rámci tohoto opatření také zrušena výuka na základních, středních a vyšších odborných školách. Opatření platí do odvolání.

Město Bystřice pod Hostýnem vzhledem k těmto skutečnostem ruší plánované divadelní představení Chlap na zabití, které se mělo konat v neděli 15. 3., i koncert Iva Jahelky 20. 3. O možnostech náhrady představení budeme v nejbližších dnech informovat. Vystoupení Pohnutého divadla Loukov plánované na 12. 3. se uskuteční v náhradním termínu. Koncert skupiny Horkýže Slíže (13. 3.) je zrušen a bude se také konat v náhradním termínu.

Kino Klub Sušil o tomto víkendu také promítat nebude. Česká premiéra filmu 3BOBULE je odložena distributorem na neurčito a kina tedy posouvají projekce také. Prosím sledujte jednotlivé aktuality a facebookové stránky kina pro další informace.

Děkujeme za pochopení.

zdroj: www.bystriceph.cz